Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF

Beschreibung:

Iwan von Tschudi: Der turist in der Schweiz und dem Agrenzenden Süd-Deutschland, Ober-Italian und Savoyen. Zürich, 1892, Verlag Des Art.Institut Orell Füssli. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, hiányzó elülső szennylappal, egy-két térkép szakadozott, egy térkép gyűrött, kissé viseltes állapotban, német nyelven./ Linen-binding, with worn cover, without front flyleaf, some maps is a little bit raunchy, in German language.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor