15006.
Beendet 301. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Barátosi Balogh Benedek: Séta a világ körül. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképpel illusztrált, litho védőlappal, gerincnél sérült, kopottas állapotban.