15014.
Beendet 301. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Ambrus Zoltán: Budapesti mesék. Bp., 1908, Révai. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.