Mákzór imádságos könyv az év minden napjára. Magyarra fordította Schön József I-II. kötet.
Első kötet: ros-hássonó-ünnep első napjára. Második kötet: ros-hássonó-ünnep második napjára.
Bp., é.n, Schwarz Ignácz Könyvkereskedése. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, kétféle kiadású borítóval.