Vegyes könyvtétel, Fekete István két regénye:
Hu. Csergezán Pál rajzaival.
Tüskevár. Szecskó Tamás rajzaival. Bp.,1966-1969, Móra. Kiadói nylon-kötés és kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé kopottas papír védőborítóban.