Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

Vegyes könyvtétel, 4 db: Bodó Béla: Brumi az iskolában. Szávay Edit rajzaival. Bp., 1977, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Cezar Petrescu: Fram, a jegesmedve. Fordította: Réz Pál. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói kartonált félvászon-kötés. Zengő ABC. Móra Ferenc verses ábécéje. Játékos olvasási gyakorlatokkal kiegészítette Justné Kéry Hedvig. Lukáts Kató rajzaival. Bp.-Uzsgorod,1977, Móra-Kárpáti. Kiadói kopottas félvászon-kötés. Komjáthy István: Mondák könyve. Boromisza Zsolt rajzaival. Bp., 1964, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor