V. Szutyejev: Miaú. A szerző rajzaival. Fordította: Szamek Gyula. Berlin, 1971, Altberliner Verlag Lucie Groszer, 10 sztl. lev. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval. A magyar kiadást a Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó, Budapest gondozta.