5 000 HUF
Rákosi Jenő élete és művei. Szerk.: Süle Antal. Bp., 1930, Fővárosi Könyvkiadó, Fővárosi Nyomda Rt.-ny. Kiadói aranyozott félbőr kötés, kissé kopott gerinccel. Apponyi Albert, Harsányi Zsolt, Klebelsberg Kunó, Pekár Gyula, Radó Antal, Schöpflin Aladár és mások írásaival. A szerkesztő, Süle Antal által Dr. Légrády Ottó főszerkesztőnek dedikált. Kézzel számozott, 1. számú példány.