Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Govrik Elemér: Versek. Bp., 1942, Hungária. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, számos a költőre vonatkozó érdekes bejegyzéssel. A szerző által egy katonatársának dedikált könyv, dátumozva (1942.IV.24.) A szerző az orosz frontot hősi halált halt 1942. őszén.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván