Barabás Éva: Ballagnak az óvodások. Gábor Éva rajzaival. Bp.,1960,Mine... https://www.darabanth.com/de/301-Fernauktion/301.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~400016/Barabas-Eva-Ballagnak-az-ovodasok-Gabor-Eva-rajzaival-Bp-1960-Minerva-Kiadoi-kisse-kopo~II1615570
1615570
16236
301
Beschreibung: Barabás Éva: Ballagnak az óvodások. Gábor Éva rajzaival. Bp.,1960,Minerva. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés.
: tánczos_gábor