A repülÅ‘ hajó. Keleti szláv népek meséi. Válogatta és fordÃtotta Rab Z... https://www.darabanth.com/de/301-Fernauktion/301.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~400016/A-repulo-hajo-Keleti-szlav-nepek-mesei-Valogatta-es-forditotta-Rab-Zsuzsa-Szecsko-Tama~II1611890
1611890
15911
301
Beschreibung: A repülÅ‘ hajó. Keleti szláv népek meséi. Válogatta és fordÃtotta Rab Zsuzsa. Szecskó Tamás rajzaival. Népek meséi I. A Szovjetunió népeinek meséibÅ‘l. Bp., 1960, Móra. Harmadik, bÅ‘vÃtett és átdolgozott kiadás. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés.
: tánczos_gábor