Poljot 17 köves férfi karóra, naptáras, működik, kopott aranyozással https://www.darabanth.com/de/301-Fernauktion/301.0/Andere-Sammelgebiete/Uhren~10/Poljot-17-koves-ferfi-karora-naptaras-mukodik-kopott-aranyozassal~II1616751
1616751
11238
301
Watches
Beschreibung: Poljot 17 köves férfi karóra, naptáras, működik, kopott aranyozással
: tánczos_gábor