Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál, rézkarc, papír, jelzett, üveg... https://www.darabanth.com/de/301-Fernauktion/301.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Paulovits-Pal-1892-1975-Keresztutnal-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-25-5C3~II1615025
1615025
10242
301
Rufpreis:
6 000 HUF 16,26 EUR , 18,75 USD
Beschreibung: Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25,5×35 cm
: vörös_iván