2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
1908 Nemzeti vagy Hazai Kalendárium: Trattner-féle megbövitett közhasznu Nemzeti vagy Hazai Kalendárium. Magyarországi és erdélyi katholikusok, protestánsok, ó-hitűek, és zsidók számára. Kilenczvennegyedik évfolyam. Budapest, 1908, Rózsa Kálmán és neje. Kiadói kopottas, foltos félvászon kötés, korabeli reklámokkal.