16035.
Beendet 300. Fernauktion
Bücher und Dokumente mit günstigem Preis
100 HUF
Varsányi István: Lengyel-magyar, magyar-lengyel kisszótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1958-1959, Terra. Kiadói egészvászon kötés, kissé megviselt borítóval, foltos, kopottas borítóval, sérült gerinccel, foltos lapszélekkel, szakadozott melléklettel.