Greenhorn: Három világrész csavargója. A világjárás hősei. Fordította:... https://www.darabanth.com/de/300-Fernauktion/300.0/Bucher/Bucher-und-Dokumente-mit-gunstigem-Preis~200017/Greenhorn-Harom-vilagresz-csavargoja-A-vilagjaras-hosei-Forditotta-Lengyelne-Vertes-L~II1233757
1233757
15802
300
100
Books and Documents with low starting prices
Beschreibung: Greenhorn: Három világrész csavargója. A világjárás hősei. Fordította: Lengyelné Vértes Lenke. Kalandos utazások. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, a gerinc sérült.
: tánczos_gábor