Lándor Tivadar (szerk.): A Nagy Háború írásban és képben 4 kötete. Első Rész: Északon és délen I. III. és IV. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.