Tétel

Katalognummer:

15127.
Beendet 300. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

3 200 HUF

16

Beschreibung:

Közigazgatási kis lexikon hatóságok, ügyvédek és a jogkereső közönség számára Bp. 1929. Pallas. 742 l. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, kopásokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor