Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 80

15179.

Rufpreis:
2 000 HUF

15180.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ungváry Krisztián: Budapest ostroma. Bp., 1998, Corvina. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15181.

Rufpreis:
2 000 HUF

15182.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fénnyel írott történelem. Szerk.: Jalsovszky Katalin és Stemlerné Balog Ilona. A bevezetést írta Stemlerné Balog Ilona. Bp., 2000, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papí védőborítóban.
15183.

Rufpreis:
3 000 HUF

15184.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kovács Dénes: Kossuth Lajos halála és temetése. Bp., 1909, Wodianer F. és Fiai. Későbbi papírkötésben, jó állapotban.
15185.

Rufpreis:
2 000 HUF

15186.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ősi Erény. Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből. Than Mór, Munkácsy Mihály, Lotz Károly, Benczúr Gyula, Székely Bertalan, Zichy Mihály, és más híres magyar művészek festményeinek fénymetszetű reprodukciói, 50 db. Budapest, é.n., Kosmos Irodalmi Intézet. Kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban, 5 db hiányzik(12, 14, 20, 27, 28).
15187.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

15188.

Rufpreis:
1 000 HUF

Perepatits István: A magyar művelődés története I. Ferdinánd korában. A "Magyar Országgyülési Emlékek" alapján. Bp, 1902, "Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. Kiadói papírborító, kissé szakadt borítóval és gerinccel, a kötése sérült, a fűzése meglazult és a könyvtest részben szétvált.
15189.

Rufpreis:
1 800 HUF

15190.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF