Pöstényi förödés a' mellyet Egy Magyar Lovas ezeredbül való százados (... https://www.darabanth.com/de/300-Fernauktion/300.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~200016/Postenyi-forodes-a-mellyet-Egy-Magyar-Lovas-ezeredbul-valo-szazados-versekbe-foglalt~II1608344
1608344
15525
300
Beschreibung: Pöstényi förödés a' mellyet Egy Magyar Lovas ezeredbül való százados (...) versekbe foglalt. Tsöbörtsök, 1787. 1921-es FACSIMILE kiadás, készült 1500 példányban, kissé kopottas állapotban.
: tánczos_gábor