Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Kolligátum különböző művekből, részben 1848-1849-es témájú művekből: Szöllősy Ferenc: Kossuth és a magyar emigratió török földön. Lipcse, 1870, [Heckenast Gusztáv ny., Pest], XIV+239 p. Bacsányi János költeményei válogatott prózai írásaival. Kiadta Toldy Ferenc. Pest, 1865, Heckenast Gusztáv, VII+268 p. Petőfi-reliquiák 1841-1849. Gyűjtötte Halasi Aladár. Bp., 1878, Franklin, VIII+128 p. Arany-furulya. Dalok és elbeszélések a 48/49-iki szabadságharc idejéből. A magyar nép számára összegyűjté Áldor Imre. Pest, 1868, Heckenast Gusztáv, 1 t.+91 p. Átkötött kopottas modern félvászon-kötés, egy kijáró lappal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor