A földalatti birodalom. A Baranya megyei bányászok meséiből gyűjtötte ... https://www.darabanth.com/de/300-Fernauktion/300.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~200016/A-foldalatti-birodalom-A-Baranya-megyei-banyaszok-meseibol-gyujtotte-es-irta-Vargha-Karo~II1606252
1606252
15556
300
Beschreibung: A földalatti birodalom. A Baranya megyei bányászok meséibÅ‘l gyűjtötte és Ãrta: Vargha Károly, Rónai Béa. Mesék. A borÃtó és a belsÅ‘ rajzok Rogan Miklós munkái. Pécs, 1956, Dunántúli MagvetÅ‘. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borÃtóval.
: vörös_iván