Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Ottokar Maria Schlechta von Wssehrd: Der Fruchtgarten von Saadi. Aus dem Persischen auszugsweise übertragen. Wien, 1852, K.K. Hof- und Staatsdruckerei, 1 t.(címkép)+233+1p.+9 t.(fejezet eleji illusztrációkkal.) Első kiadás. Korabeli fűzött papírkötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, német nyelven, / Paperbinding, with worn cover, with damaged spine, with spotty pages, in German language.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor