Stich Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1519020
11000
300
Engravings
1514305
11001
300
Engravings
1609387
11002
300
24000
Engravings
cca 1600 Nándorfehérvár ostroma 1521, Készítette J. Siebmacher. Hieronymus Ortelius: Chronologia oder Historische beschreibung aller Kriegs empörungen und belägerungen der Stätt und Vestungen. so in Ober und Under Ungern auch Siebenbürgen mit den Türcken c. munkájából." Rézmetszet, restaurált, 16x26 cm / Siege of Belgradum. Engraving from Ortelius. Restored, 16x26 cm 1514428
11003
300
Engravings
XVIII. század: 5 db kőnyomatos kép üvegezett keretekben / 5 lithographic images from the XVIII: century in glazed frames 10x14 cm
1577500
11004
300
14000
Engravings
Földrajzi és csillagászati metszet. Schematismus Geographiae Mathematicae ... Cura Homann Heredum Norimbergae Anno 1753. Nagyméretű, színezett rézmetszet, sérült / Colored etching. Damaged. 60x54 cm
1403054
11005
300
Engravings
Hans Leudesdorf (?-?): Der alte Jungernstieg 1842. Litográfia, papír, üvegezett keretben, foltos, 10×17 cm 1579487
11006
300
Engravings
Der Kavalier, acélmetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 29×20 cm
1579470
11007
300
Engravings
Das betende Kind, az imádkozó gyermek, litográfia, papír, jelzett, paszpartuban, 18,5×15 cm
1579459
11008
300
Engravings
II. Vilmos orániai herceg és jegyese, Mária, litográfia, papír, jelzett, Van Dyck nyomán, a L'Art illusztrációja, paszpartuban, 27,5×21,5 cm
1579432
11009
300
Engravings
A molnár, a fia meg a szamár, meseillusztráció, litográfia, papír, 26×19,5 cm 1579572
11010
300
Engravings
The Innocent Stratagem / La ruse innocente, acélmetszet, papír, jelzett, 33×46 cm
1579641
11011
300
Engravings
cca 1728 Prenner, Anton Joseph von (1683-1761): Teniers után: Falusi életkép, rézmetszet, papír, jelzett, a Theatrum artis pictoriae illusztrációja, kartonra ragasztva, 26,5×33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF