Pfadfinder Zahl der Lose: 9
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1592455
12560
300
Scout
cca 1930 Cserkészlány és cserkésztábor fotója / Girl scout and scout camp photo
1609697
12561
300
Scout
"Légy résen!" feliratú cserkész övcsat, fém, jelzett, 9x5 cm 1594197
12562
300
Scout
Cserkészpróbák könyve I-II. Szerk.: Deméndy (Kleineisel) Miklós. Bp., 1940-1941, Magyar Cserkészszövetség. Átkötött kopottas félvászon-kötésben, az eredeti borítót az elülső borítóra kasírozták. Valamint Kiadói papírkötésben, kissé megviselt állapotban, a hátsó borító leszakadt, a kötés sérült, a fűzés meglazult.
1485972
12563
300
Scout
1937 Cserkészvezető testvér! emléplap, Sík Sándor, Ravasz Árpád, Witz Béla, Papp Antal nyomtatott aláírásaival, jó állapotban.
1557851
12564
300
Scout
1610031
12565
300
Scout
Vegyes cserkész tétel, összesen 8 db, köztük fotók, képeslapok, Cserkészbolt reklámlap
1608386
12566
300
Scout
1942 Bp., Katalógus a Magyar Cserkészmozgalom VII. Országos Művészi Fényképkiállításához és Színesképversenyéhez, 16p
1607993
12567
300
Scout
cca 1930 Baja, Cserkészfiúk csoportja, pecséttel jelzett fotólap, kopottas, 8x12 cm
1561395
12568
300
Scout
1933 Magyar Cserkész Jamboree 1933. Jamboree-tábori napilap. Szerk.: Koszterszitsz József. Bp.-Gödöllő, Magyar Cserkészszövetség, Bp. Hungária Hirlapnyomda Rt., 16 p. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF