Carte itineraire de l'Europe, vászonra ragasztva, a főbb postaútvonala... https://www.darabanth.com/de/300-Fernauktion/300.0/Andere-Sammelgebiete/Landkarten~26/Carte-itineraire-de-lEurope-vaszonra-ragasztva-a-fobb-postautvonalak-kezzel-berajzolva-ki~II1595226
1595226
12673
300
15000
Maps
Beschreibung: Carte itineraire de l'Europe, vászonra ragasztva, a főbb postaútvonalak(?) kézzel berajzolva, kis sérülésekkel, 52,5×78 cm
: vörös_iván