1881 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1881, Légrády-Testvérek, 331 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, kissé foltos lapokkal, magyar és német nyelven.
1882 Megbővített Közhasznu Nemzeti Kalendárium. Magyarországi és erdélyi katholikusok, evangelikusok, ó-hitűek és zsidók számára. 1882. közönséges évre. Hatvannyolcadik évfolyam. Bp., Rózsa Kálmán és neje (Ezelőtt Bucsánszky Alajos.) Kiadói papírkötésben, szakadozott gerinccel, borítóval, a sarkoknál kis hiánnyal, naptárbélyeg pecséttel a címlapon.
1889-1894 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1888.-1893. évi jelentéséből. Bp., 1889-1894, Franklin-Társulat, 35 p.+1t.+24+36+31 38+35 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.
1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.