Drucksachen

Zahl der Lose: 249

cca 1880 Munkácsy Mihály: Tépéscsinálók, fénymetszet, foltos, 18x24 cm
12734.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1881-1974 Vegyes újság tétel, 20 db (Napkelet, Képes Vasárnap, Film Színház Muzsika, Búvár, Magyar Bazár, stb.)
12735.

Rufpreis:
1 400 HUF

12736.

Rufpreis:
4 000 HUF

1882 Megbővített Közhasznu Nemzeti Kalendárium. Magyarországi és erdélyi katholikusok, evangelikusok, ó-hitűek és zsidók számára. 1882. közönséges évre. Hatvannyolcadik évfolyam. Bp., Rózsa Kálmán és neje (Ezelőtt Bucsánszky Alajos.) Kiadói papírkötésben, szakadozott gerinccel, borítóval, a sarkoknál kis hiánnyal, naptárbélyeg pecséttel a címlapon.
12737.

Rufpreis:
6 000 HUF

12738.
Materialzeichen

Rufpreis:
2 400 HUF

1888 Almanach naptárral MDCCCLXXXIX. évre. Bp., Szent István Társulat. Naptárbélyeg szignettával! Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban
12739.

Rufpreis:
4 000 HUF

12740.

Rufpreis:
4 000 HUF

12741.

Rufpreis:
6 000 HUF

12742.

Rufpreis:
3 000 HUF

12743.

Rufpreis:
3 000 HUF

12744.

Rufpreis:
4 000 HUF

1895 Almanach az 1895. évre. Összeáll.: Irányi Dezső. Szeged, 1895, Endrényi Imre. 6 kr naptárbélyeggel! Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban.
12745.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF