1879 Bp., Nagy Miklós(szerk.): A Vasárnapi Újság 26. évfolyama, kiadja a Franklin-Társulat, kiadói festett, egészvászon kötés, gazdagon illusztrált, kopottas állapotban
1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, 9 egészoldalas litografált táblával,( I. kötet 4 tábla, II. kötet 5 tábla.), közte színesekkel is, német nyelven. / 1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I-VI. Years. (In two volume.) Contemporary half-leather-binding, with little bit worn cover, with a little bit worn and damaged spine, with ex librises. One number is missing in the third (III./3.) and fifth years. (V./6.) With a lit of illustrations, with nine full-pages lithographed illustrations (I. volume in 4 illustrations, II. volume in 5 illustrations), in German language.
1871 Megbőnvittetett közhasznu Nemzeti Kalendárium, 1871 közönséges évre. Ötvenhetedik évfolyam. Pest, Bucsánszky Alajos Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, szamárfülekkel a lapokon, naptárbélyeg pecséttel a címlapon, de alapvetően jó állapotban.
1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.
1879 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1879, Légrády-Testvérek, 488 p.+3 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.