Tétel

Rufpreis:

36 000 HUF

Beschreibung:

Csóka Zsuzsa (1962-) 1999. "MÉE - Szent László / 500 éves az első magyar tallér" Ag és piefort Ag emlékérem, mindkettő sorszámozott (33,71g és 67,38g/ 0.825/42,5mm) T:1,1- (eredetileg PP) patina / Hungary 1999. "MÉE - Szent László / 500 éves az első magyar tallér (Hungarian Numismatic Collectors Society - Saint Ladislaus / 500th Anniversary of the first Hungarian Thaler)" Ag and piefort Ag commemorative medal, both with serial number. Sign.: Zsuzsa Csóka (without hallmark) (33,71g és 67,38g/ 0.825/42,5mm) C:UNC,AU (originally PP) patina

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg