Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Luther Márton" Br emlékérem (35g/41mm) ... https://www.darabanth.com/de/30-Gross-Auktion/30.1/Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~12144/Beran-Lajos-1882-1943-1934-Luther-Marton-Br-emlekerem-35g41mm-T2-ph-kis-patina-Hung~II1858300
1858300
30245
30
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Luther Márton" Br emlékérem (35g/41mm) T:2 ph., kis patina / Hungary 1934. "Marton Luther" Br medal. "D LUTHER MÁRTON BIBLIAFORDÍTÁSA NÉGYSZÁZ ÉVES 1534-1934 / MINDEN NÉPNEK A MAGA NYELVÉN - JÁNOS JEL XIV:6" Sign.: Lajos Berán (35g/41mm) C:XF edger error, patina
HPII 238.
: ttg