Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

A m. kir. szatmári 12. honvéd gyalogezred története 1869-1899. Szatmár, 1899, "Pázmány-sajtó", 122+2 p.+12 t. (fekete-fehér fotók.) Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, foltos. "A m. kir. kolozsvári 21. honvéd gyalogezred nagyenyedi fiók könyvtára." bebélyegzésekkel. Ritka!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor