A magyar forradalom és szabadságharc a hazai rádióadások tükrében 1956. október 23. - november 9. VIII. évfolyam 10-11. szám. New York, é.n., Free Europe Press. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.