Halvax Gyula (1906-1984): Balatoni naplemente. Pasztell, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/de/30-Gross-Auktion/30.1/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~12172/Halvax-Gyula-1906-1984-Balatoni-naplemente-Pasztell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-41C3975~II1854674
1854674
10022
30
36000
Beschreibung: Halvax Gyula (1906-1984): Balatoni naplemente. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×52 cm
: tánczos_gábor