A mai otthon. Összeáll. Maria Mathilde Mandl. szerk. Z. Tábori Piroska... https://www.darabanth.com/de/299-Fernauktion/299.0/Bucher/Bucher-und-Dokumente-mit-gunstigem-Preis~500095/A-mai-otthon-Osszeall-Maria-Mathilde-Mandl-szerk-Z-Tabori-Piroska-Bp-1928-Dante-392p-R~II1223955
1223955
15947
299
100
Books and Documents with low starting prices
Beschreibung: A mai otthon. Összeáll. Maria Mathilde Mandl. szerk. Z. Tábori Piroska. Bp., 1928, Dante. 392p. RendkÃvül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerincén kissé kopottas állapotban.
: sass_melinda