Karl Baedeker: Paris und Umgebung. Handbuch für Reisende. Lipcse, 1923, Karl Baedeker, 428+60 p. 19. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, számos kihajtható térképpel és alaprajzzal. Párizs útikönyv német nyelven. Jó állapotban. /
Paris tourist guide in German language, in good condition.