https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 75

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag és Br emlékérem pár (34,9g/0.640/42,5mm) T:1,1-
1
30555.

Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag és Br emlékérem pár (34,9g/0.640/42,5mm) T:1,1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Sándor (1933-) 1981. "Szeged / Bartók Béla 1881-1945" Br emlékérem (42mm) + 1982. "Kodály Zoltán" Br emlékérem tokban (42,5mm) T:2
1
30556.

Tóth Sándor (1933-) 1981. "Szeged / Bartók Béla 1881-1945" Br emlékérem (42mm) + 1982. "Kodály Zoltán" Br emlékérem tokban (42,5mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vígh Tamás (1926-2010) 1992. "József Attila-díj" Br plakett (260g/80mm) T:2 apró ph. / Hungary 1992. "József Attila-díj" Literature Award, Br plaque. Sign.: Tamás Vígh (260g/80mm) C:XF tiny edge error
1
30557.

Vígh Tamás (1926-2010) 1992. "József Attila-díj" Br plakett (260g/80mm) T:2 apró ph. / Hungary 1992. "József Attila-díj" Literature Award, Br plaque. Sign.: Tamás Vígh (260g/80mm) C:XF tiny edge error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zimányi Ernő (1901-1978) 1936. "II. Rákóczi Ferenc halálának 200. évfordulója emlékére / Ifjú Polgárok Lapja jutalma" Br emlékérem (67mm) T:2- patina
1
30558.

Zimányi Ernő (1901-1978) 1936. "II. Rákóczi Ferenc halálának 200. évfordulója emlékére / Ifjú Polgárok Lapja jutalma" Br emlékérem (67mm) T:2- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Buda 1847A "Ferenc József koronázására" Ag zseton. "I. FERENCZ IOSEPH I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBE - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (3,27g/20,5mm) T:2 több ph. Hungary / Buda 1847A "Coronation of Franz Joseph" Ag token (3,27g/20,5mm) C:XF multiple edge errors
1
30559.

Buda 1847A "Ferenc József koronázására" Ag zseton. "I. FERENCZ IOSEPH I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBE - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (3,27g/20,5mm) T:2 több ph. Hungary / Buda 1847A "Coronation of Franz Joseph" Ag token (3,27g/20,5mm) C:XF multiple edge errors

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1894. "Kossuth Lajos / Dicső korszak lánglelkű alkotója" ezüstözött fém emlékmedál modern szalagon (34mm) T:3,3- patina, hiányzó szalagkarika
1
30560.

1894. "Kossuth Lajos / Dicső korszak lánglelkű alkotója" ezüstözött fém emlékmedál modern szalagon (34mm) T:3,3- patina, hiányzó szalagkarika

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1896. "Jubileumi emlékérem" Br emlékérem kis szalagon. "MAGYARORSZÁG EZER ÉVES FENNÁLLÁSÁNAK EMLÉKÉRE / ISTEN ÁLDD MEG A MAGYART" (28mm) T:2 ph.
1
30561.

1896. "Jubileumi emlékérem" Br emlékérem kis szalagon. "MAGYARORSZÁG EZER ÉVES FENNÁLLÁSÁNAK EMLÉKÉRE / ISTEN ÁLDD MEG A MAGYART" (28mm) T:2 ph.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1968. "Városunkért 1718-1968 / Békéscsaba" Br emlékérem tokban (50mm), mellette zománcozott kitűző a város címerével + Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1974. "Békéscsaba 1944-1974" Br emlékplakett dísztokban (94mm) T:2
1
30562.

1968. "Városunkért 1718-1968 / Békéscsaba" Br emlékérem tokban (50mm), mellette zománcozott kitűző a város címerével + Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1974. "Békéscsaba 1944-1974" Br emlékplakett dísztokban (94mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kiss István (1927-) 1969. "Felszabadulásunk 25-ik évfordulójára Zugló fejlesztésében elért eredményes munkájáért - XIV. ker Tanácsa" Br plakett (105mm) T:2
1
30563.

Kiss István (1927-) 1969. "Felszabadulásunk 25-ik évfordulójára Zugló fejlesztésében elért eredményes munkájáért - XIV. ker Tanácsa" Br plakett (105mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1970. "20 éves a Fővárosi Tanácsi Építőipar" Br plakett eredeti tokban(59x89mm) T:2 patina
1
30564.

1970. "20 éves a Fővárosi Tanácsi Építőipar" Br plakett eredeti tokban(59x89mm) T:2 patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1970- "Vöröskeresztes munkáért" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, kitűzővel, tokban T:2 ezüstözés kopott
1
30565.

~1970- "Vöröskeresztes munkáért" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, kitűzővel, tokban T:2 ezüstözés kopott

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970. "BKV" kétoldalas Br plakett, eredeti tokban (97mm) T:2
1
30566.

~1970. "BKV" kétoldalas Br plakett, eredeti tokban (97mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse