https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 75
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1444937
30555
298
0
4400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag és Br emlékérem pár (34,9g/0.640/42,5mm) T:1,1-
Das Lot is nicht erreichbar
1564388
30556
298
0
1200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Tóth Sándor (1933-) 1981. "Szeged / Bartók Béla 1881-1945" Br emlékérem (42mm) + 1982. "Kodály Zoltán" Br emlékérem tokban (42,5mm) T:2 1453461
30557
298
0
10000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Vígh Tamás (1926-2010) 1992. "József Attila-díj" Br plakett (260g/80mm) T:2 apró ph. / Hungary 1992. "József Attila-díj" Literature Award, Br plaque. Sign.: Tamás Vígh (260g/80mm) C:XF tiny edge error
Das Lot is nicht erreichbar
1596689
30558
298
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Zimányi Ernő (1901-1978) 1936. "II. Rákóczi Ferenc halálának 200. évfordulója emlékére / Ifjú Polgárok Lapja jutalma" Br emlékérem (67mm) T:2- patina
Das Lot is nicht erreichbar
1595476
30559
298
0
12000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Buda 1847A "Ferenc József koronázására" Ag zseton. "I. FERENCZ IOSEPH I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBE - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (3,27g/20,5mm) T:2 több ph. Hungary / Buda 1847A "Coronation of Franz Joseph" Ag token (3,27g/20,5mm) C:XF multiple edge errors
Das Lot is nicht erreichbar
1564580
30560
298
0
1200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1894. "Kossuth Lajos / Dicső korszak lánglelkű alkotója" ezüstözött fém emlékmedál modern szalagon (34mm) T:3,3- patina, hiányzó szalagkarika
Das Lot is nicht erreichbar
1591228
30561
298
0
1200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1896. "Jubileumi emlékérem" Br emlékérem kis szalagon. "MAGYARORSZÁG EZER ÉVES FENNÁLLÁSÁNAK EMLÉKÉRE / ISTEN ÁLDD MEG A MAGYART" (28mm) T:2 ph. 1596871
30562
298
0
1600
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1968. "Városunkért 1718-1968 / Békéscsaba" Br emlékérem tokban (50mm), mellette zománcozott kitűző a város címerével + Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1974. "Békéscsaba 1944-1974" Br emlékplakett dísztokban (94mm) T:2 1574604
30563
298
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Kiss István (1927-) 1969. "Felszabadulásunk 25-ik évfordulójára Zugló fejlesztésében elért eredményes munkájáért - XIV. ker Tanácsa" Br plakett (105mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
1574538
30564
298
0
1400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1970. "20 éves a Fővárosi Tanácsi Építőipar" Br plakett eredeti tokban(59x89mm) T:2 patina 1568868
30565
298
0
800
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
~1970- "Vöröskeresztes munkáért" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, kitűzővel, tokban T:2 ezüstözés kopott
Das Lot is nicht erreichbar
1530718
30566
298
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
~1970. "BKV" kétoldalas Br plakett, eredeti tokban (97mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse