15079.
Beendet 298. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Frederick O' Brien: A haldokló szigetvilág. A világ körül. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.