A diósgyőri acélgyártás megújulása. Szerk.: Baán István, Királyhegyi József, Kováts Zoltán. Miskolc, 1982, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/292.) példány, fekete számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
J. Chr. Lehmann: A bányafúróról. Beschreibung des Bergbohers Leipzig 1750. Miskolc, 1989, "Péch Antal" Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 600 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. A hasonmáskiadás és a fordítás az 1750-ben megjelent 2. kiadás alapján készült.
Állami Biztosító Borsod-Abaúj-Zemplén megyei igazgatósága. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette Feledy Gyula. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, porcelán plakettel. Kiadták 1400 példányban, ebből számozva 700 db. Ez a 65. számú példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó,251 p.. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, műanyag fóliában. A gerincén a műbőr kopottas.
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó, 268 p. Minikönyv, magyar, angol, orosz, német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötésben. A gerincén a műbőr kopott.