Marx-Engels: A Kommunista Párt kiáltványa. Bp., 1971, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. Méret: 3,6x3 cm
A Csongrád megyei sajtó. 1944-1978. Szerk.: Papp Zoltán. Szeged, 1978, Szegedi Nyomda-Csongrád megyei Lapkiadó Vállalat. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 1300 példányban. Jó állapotban.
Huszonöt éves az Óra- és Ékszerkereskedelmi Vállalat. Szerk.: Mózes Tibor. Bp.,1975, Óra és Ékszerkereskedelmi Vállalat. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban.
Kórház a vasgyárban. A vasgyári kórház története. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1985. Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Készült 600 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Petra József: Zemplénagárdtól Domaházáig. 1944-1984. Rajzokat készítette Feledy Gyula. Miskolc, 1984, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/308.) példány, piros számozással. Könyvárusi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1971-1972. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó, 233 p. Magyar, orosz, angol nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötés. A gerincén a műbőr kopott.
Miskolc város két rendezési terve. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1984, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozatlan példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.