Luftflotten. Sonderheft Militärwissenschaftl. und Techn. Mitteilungen. Wien. 1928. 752p. + 1 t (a többi 4 hiányzik) Papírkötésben / 1 table is present from 5
Ignaz Kankoffer: Ruhmeshalle der k. k. österreichischen Armee, Wien, 1864, Karl Gorischef Buchhandlung. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban. Töredék 312. oldalig / Linen binding. Fragmentary.
Csontos István mk. alez.: Tüzérségi fegyverek szerkezettana (Általános Lövegszerkezettan) II. kötet. Budapest, 1978, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, 254 p. Volt könyvtári példány, pecséttel. Ragasztott papírkötés. A hátulsó szennylapon tollal firka.
Gyenes István-Kiss Károly (szerk.): A tízhónapos tragédia. 1944. március 19-1945. január 20. I-II. egybekötve. Dokumentumok és újságcikkek a korabeli eseményekből és sajtóból. Bp., 1945, Gábor Áron kiadás. 56 p. Kiadói papírkötésben.
Farkas Tivadar mérnök százados.: Löveg és fegyver szerkezettan III. (Lőfegyverek rendszertana) Budapest, 1972, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, 288 p. Volt könyvtári példány, pecséttel. Ragasztott papírkötés. A borítón tulajdonosi névbejegyzés. A címlapon firka.
Vegyes második világháborús témájú könyvek: Földi Pál: A német titkosszolgálat a második világháborúban. Bp., é.n., Laude Kiadó. Kiadói papírkötés. Melchior Wankowicz: A monte cassinó-i csata. Fordította: Kovács István. Népszerű történelem. Bp., 1979, Kossuth. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.