Száz év zsidó magyar költői. Szerk.: Dr. Csergő Hugó. Bp., (1942), OMI... https://www.darabanth.com/de/298-Fernauktion/298.0/Bucher/Bucher-Judaica~400012/Szaz-ev-zsido-magyar-koltoi-Szerk-Dr-Csergo-Hugo-Bp-1942-OMIKE-kulturtanacsa-Kiad~II1580001
1580001
15686
298
Books: Judaica
Rufpreis:
2 800 HUF 7,59 EUR , 8,75 USD
Beschreibung: Száz év zsidó magyar költői. Szerk.: Dr. Csergő Hugó. Bp., (1942), OMIKE kulturtanácsa. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel. R
: tánczos_gábor