https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 100

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Krausz Tamás: Sztálin élete és kora. Bp., 2003, Pannonica Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állípotban.
1
15224.

Krausz Tamás: Sztálin élete és kora. Bp., 2003, Pannonica Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állípotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Napóleon önéletírása. Bp., 1992, Szépia. Kiadói rézplakettel illusztrált velúrkötés, kiadói karton-tokban. Reprint kiadás.
1
15225.

Napóleon önéletírása. Bp., 1992, Szépia. Kiadói rézplakettel illusztrált velúrkötés, kiadói karton-tokban. Reprint kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az almánfalvi Niamessny család története és Dr. Niamessy Mihály a XX. század közéletében. Szerk.: Komáromi László. Bp., 2011, Helikon. Műbőr kötésben, jó állapotban.
1
15226.

Az almánfalvi Niamessny család története és Dr. Niamessy Mihály a XX. század közéletében. Szerk.: Komáromi László. Bp., 2011, Helikon. Műbőr kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Aggházy Kamil: Budavár bevétele 1849-ben. 1-2. köt. Bp., 2001, BFL. Papírkötésben, jó állapotban.
1
15227.

Aggházy Kamil: Budavár bevétele 1849-ben. 1-2. köt. Bp., 2001, BFL. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ősi Erény. Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből. Than Mór, Munkácsy Mihály, Lotz Károly, Benczúr Gyula, Székely Bertalan, Zichy Mihály, és más híres magyar művészek festményeinek fénymetszetű reprodukciói, 50 db. Budapest, é.n., Kosmos Irodalmi Intézet. Kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban, 5 db hiányzik(12, 14, 20, 27, 28).
1
15228.

Ősi Erény. Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből. Than Mór, Munkácsy Mihály, Lotz Károly, Benczúr Gyula, Székely Bertalan, Zichy Mihály, és más híres magyar művészek festményeinek fénymetszetű reprodukciói, 50 db. Budapest, é.n., Kosmos Irodalmi Intézet. Kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban, 5 db hiányzik(12, 14, 20, 27, 28).

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Elszász Oszkár: Az egyetlen út. Győz vagy bukik a kapitalista világrend? Budapest, 1932, Dante Kiadás. Fűzött papírkötés, 180 p. Felvágatlan példány!
1
15229.

Dr. Elszász Oszkár: Az egyetlen út. Győz vagy bukik a kapitalista világrend? Budapest, 1932, Dante Kiadás. Fűzött papírkötés, 180 p. Felvágatlan példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zichy Antal: Az angol forradalom története. Pest, 1867, Emich Gusztáv. Kötéstábla nélkül.
1
15230.

Zichy Antal: Az angol forradalom története. Pest, 1867, Emich Gusztáv. Kötéstábla nélkül.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sztárai Mihály: História Perényi Ferenc kiszabadulásáról. Perényi Péter élete és halála. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15231.

Sztárai Mihály: História Perényi Ferenc kiszabadulásáról. Perényi Péter élete és halála. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gotaisches genealogisches Taschenbuch der gräflichen häuser aus das Jahr 1860. Gotha, 1860, Justus Perthes, 996 p. 33. évfolyam. Kiadói egészvászon kötés. Német nyelvű genealógiai munka, az elülső kötéstábla elvált a gerincnél. / Linen-binding, in german language. The cover is damaged.
1
15232.

Gotaisches genealogisches Taschenbuch der gräflichen häuser aus das Jahr 1860. Gotha, 1860, Justus Perthes, 996 p. 33. évfolyam. Kiadói egészvászon kötés. Német nyelvű genealógiai munka, az elülső kötéstábla elvált a gerincnél. / Linen-binding, in german language. The cover is damaged.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1983, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
15233.

Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1983, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Notter Antal: A Szent István Társulat Története. Bp., 1904, Szent István Társulat. Átkötött műbőr-kötés, az átkötéshez a címlapot felhasználták, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. Jó állapotban.
1
15234.

Dr. Notter Antal: A Szent István Társulat Története. Bp., 1904, Szent István Társulat. Átkötött műbőr-kötés, az átkötéshez a címlapot felhasználták, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lord Russell A horogkereszt rémtettei. Fordította Gábor Jozefa. Bp., 1955, Szikra. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
1
15235.

Lord Russell A horogkereszt rémtettei. Fordította Gábor Jozefa. Bp., 1955, Szikra. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse