L'affaire Rajk. Compte rendu sténographique complet des séances du tribunal du peuple á Budapest, du 16 au 24 septembre 1949. h.n., 1949, Les Éditeurs Francais Réunis. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, fracia nyelven. / Paperbinding, in poor condition, in French language.
Déri János, Dr. Gungl Ferenc, Jancsi Gyula: A Pécsi Kesztyűgyár története 1861-1976. Pécs, 1977, Pécsi Kesztyűgyár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
A Wilhelmstrasse és Magyarország. Német diplomáciai iratok Magyarországról 1933-1944. Összeállították és sajtó alá rendezték a bevezető tanulmányt írták: Ránki györgy, Pamlényi Ervin, Tilkovszky Loránt, Juhász Gyula. Fordították Kallós Pál, Simonffy-Tóth Ernő. Bp., 1968, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító kissé szakadat, kissé kopottas, de egyébként jó állapotban.
Szekeres József - Tóth Árpád: A Klement Gottwald (Ganz) Villamossági Gyár története. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Klíma, Josef: Mezopotámia. Ősi civilizáció és kultúra a Tigris és az Eufrátesz mentén. Bp., 1983, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, László Gyula könyvei, 2 db: A honfoglalokról. Történelemtudomány-történelemtanítás 5. Második kiadás. Kiadói papírkötésben. Vértesszőlőstől Pusztaszerig. Élet a Kárpát-medencében a magyar államalapításig. Bp.,1974,Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
4 db könyv-V. Molnár László: Kanizsa vára. Bp., 1987, Zrínyi Katonai Könyvkiadó; Kovács András: A siklósi vár. Pécs, 1957, Baranya Megyei Tanács; Jenei Ferenc: A tatai vár. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap; A Sárospataki Rákóczi Múzeum. Bp., 1989, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kötetenként változó kötésben és állapotban.