Huber Alfonz: Ausztria története I-III. Átdolgozta Baróti Lajos. Átnézta Pauler Gyula. Bp., 1899, MTA. Átkötött korabeli félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az I. kötet hátsó borítója sérült, elvált a könyvtesttől, de belül jó állapotban.