Werbungen Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1596056
12460
298
3400
Advertisement
10 db régi italcímke Pozsonyban gyártva / Pressburg beverage labels 1596060
12461
298
Advertisement
6 db klf számolócédula jó állapotban 1595193
12462
298
Advertisement
cca 1910-1920 Aqua Vitae italcímke, Gschwindt Likőr különlegességek, Grafikai Intézet Rt., litográfia, Földes Imre (1881-1948) által tervezett, restaurált, 17x23 cm.
992308
12463
298
Advertisement
cca 1920 Légyfogó reklám nyomtatvány levelezőlap, szakadással / Fly catcher advertising printed matter
1591733
12464
298
Advertisement
1914 G. Freytags Katre der Balkan-Halbinsel / A Balkán-félsziget politikai térképe, 1:1250 000, német nyelvű, hajtott, ragasztott, 70x80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF