Agricola jelzéssel: Hegyek, olaj, farost, sérült sarokkal 38×55 cm https://www.darabanth.com/de/298-Fernauktion/298.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~100001/Agricola-jelzessel-Hegyek-olaj-farost-serult-sarokkal-38C39755-cm~II1592797
1592797
10001
298
Beschreibung: Agricola jelzéssel: Hegyek, olaj, farost, sérült sarokkal 38×55 cm
: vörös_iván