Tétel

Katalognummer:

12726.
Beendet 298. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

1924 Göcseji Nagy Képes Naptár az 1924. szőkőévre. Szerk.: Nagy Képes Naptár. Zalaegerszeg, Fülöp-nyomda. Papírkötésben, viseltes szakadozott állapotban.+ A borító hátoldalán Schütz Sándor és Fia Kékfestőgyár (Zalaegerszeg) reklám címkéjével, Kner Nyomda (Gyoma), jelzett, szakadt, sérült, viseltes állapotban, 9x7 cm. Kner Albert (1899-1976) által tervezett címke.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_emese