6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Dr. Kováts Sándor: A csanádi papnevelde története. 1806-1906. A mai papnevelde megnyitásának első centenáriuma alkalmából. Temesvár, 1908, Csanádegyházmegyei Könyvnyomda. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos, viseltes hátsó kötéstáblával, gyűrött hátsó szennylappal, de belül jó állapotban.