Karl Miklós: A dűlőutak szorgos népe. Adalékok Muzslya százéves történetéhez. 1890-1990. Újvidék, 1990, Forum - Magyar Szó. Készült 3000 példányban. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, kihajtható térkép melléklettel. Jó állapotban.
Österreichischer Bundesbahnführer für Reise und Touristik 4.: Gesäuse und Erzberggebiet. Szerk.: Biendl, Hans - Sinek, Ludwig. Wien, 1926, Steyrermühl Verlag. Számos fekete-fehér fényképpel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Banse, Ewald: Der arische Orient (Orient II). Eine Länderkunde. Leipzig, 1910, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 279.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Brandenstein, Wilhelm: Führer durch die Granatspitzgruppe. Wien, 1926, Artaria. Átnézeti képpel, térképmelléklettel. Kicsit kopott félvászonkötésben, jó állapotban.
Österreichischer Bundesbahnführer für Reise und Touristik 5.: Salzkammergut, Dachsteingebirge, westliche Totengebirge. Szerk.: Biendl, Hans - Sinek, Ludwig. Wien, 1926, Steyrermühl Verlag. Számos fekete-fehér fényképpel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
E. Kittl: Festschrift anlasslich des fünfundzwanzigjahrigen Bestandes der Sektion für Naturkunde Österreichischen Touristen-Klubs. Wein, 1906, Der Sektion für Naturkunde Österreichischen Touristen-Klubs, 40 p. Papírkötés. Ünnepi írás az Osztrák Turista Klub Természettudományi Osztályának 25 éves fennállására, német nyelvű. A borítója szétszakadt. A kötése sérült. Ex libris-szel. / Commemorative of twenty-five year anniversary of the Section of Natural Science of Austrian Turist Club, in german language.
Gerő Győző: A Jakováli Haszán Pasa Dzsámi és Múzeum kiállítási vezetője. Janus Pannonius Múzeum Füzetei 16. Pécs, 1979, Janus Pannonius Múzeum. Kiadó papírkötés.
Laurin Luchner: Schlösser in Österrecih I-II. München, , C. H. Beck. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, feket-fehér képekkel gazdagon illusztrálva,német nyelven./ Linen-binding, in paper cover, in German language.