Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Vegyes Balaton témájú könyvtéte, 2 db: Dr. Darnay-Dornay Béla, Dr. Zákonyi Ferenc: Balaton útikalauz. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal, kihajtható szakadozott térképpel illusztrált. Balatoni mindentudó. Bp., 1958, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói papírkötés.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor